Program Partnerski

Serdecznie zapraszamy do dołączenia do naszego programu partnerskiego, w którym zrzeszamy firmy zajmujące się szeroko pojętymi usługami budowlanymi i okołobudowlanymi, a także pielęgnacyjnymi w jednorodzinnej zabudowie mieszkaniowej.

 

 

Do współpracy zapraszamy wszystkie firmy remontowe, budowlane, ogrodnicze, instalacyjne itp.

FIRMY ZRZESZONE W PROGRAMIE PARTNERSKIM

OPRYSKI4YOU

Sklep internetowy z preparatami owadobójczymi, zamgławiaczami, ozonatorami i innymi akcesoriami związanymi z szeroko rozumianą dezynsekcją i dezynfekcją.

SOS SKUP NIERUCHOMOŚCI

SOS Skup nieruchomości to jeden z większych skupów nieruchomości: działek, mieszkań czy domów za gotówkę w centralnej Polsce. Skup jest zainteresowany każdego rodzaju nieruchomościami, także obarczonymi problemami prawnymi.

ODKLESZCZANIE OGRODÓW

Każdy kto ma swój dom czy działkę nieraz zmagał się już z plagą komarów lub kleszczy w swoim ogrodzie. Z roku na rok, m.in. ze względu na łagodne zimy, jest coraz gorzej. Coraz więcej rodzin zastanawia się czy w ciepłe dni wpuszczać dzieciaki do ogrodu, martwi się również o swoich czworonożnych pupili. Kleszcze i komary są wszędzie. Dezynsekcja Warszawa to firma złożona ze specjalistów w dziedzinie usuwania owadów.

DEZBUD - USŁUGI SPECJALISTYCZNE

Firma zajmuje się wszelkimi usługami związanymi ze: sprzątaniem po zmarłych | dezynfekcją po samobójstwach | sprzątaniem po pożarach | sprzątaniem po zabójstwie | sprzątaniem po wypadku To usługi specjalistycznego sprzątania. Sprzątanie miejsca zgonu wymaga nie tylko umiejętności, ale i doświadczenia, którym cechują się technicy DDD z firmy DEZBUD.

KOW-MET OGRODZENIA PANELOWE

Specjalnością firmy są panele ogrodzeniowe. KOW-MET jest jednym z liderów w branży. Realizujemy zadania bez względu na warunki i lokalizację. Realizuje swoje usługi na terenie całego kraju.

DEKARZ MARKET

Specjalność firmy to generalna renowacja i regeneracja dachu. Jeśli pokrycie dachowe Twojego domu nadaje się do remontu ta firma jest dla Ciebie.

DDD PROFESJONAL

Firma specjalizuje się w profesjonalnych usługach DDD na terenie Żyrardowa i okolic

IZO PUR

Firma zajmuje się izolacjami natryskowymi oraz ocieplaniem pianką PUR ścian, poddaszy, dahców czy posadzek.

DDD Sochaczew

To firma złożona ze specjalistów w branży DDD - dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji na terenie Sochaczewa i najbliższych okolic.

Domy bez pozwolenia

Firma specjalizuje się w budowaniu domów bez konieczności uzyskiwania pozwolenia na budowę. Domy te są funkcjonalne, ergonomiczne i ekonomiczne, dzięki materiałom, z których są zbudowane.

SERWIS DOMKÓW HOLENDERSKICH

Firma specjalizuje się w ogólnopojętym serwisie domków holenderskich. Naprawa, konserwacja i przeglądy instalacji gazowych, elektrycznych, wodnych itp.