Filtry do Wody Mińsk Mazowiecki

Filtry do wody Warszawa

Produkowane przez nas filtry do wody Mińsk Mazowiecki przeznaczone są do uzdatniania wody pobieranej zarówno z własnej studni głębinowej jak i z sieci wodociągowej.

Dzięki naszym filtrom odżelaziającym usuwamy z wody pochodzącej z własnego ujęcia głownie żelazo i mangan a dodatkowo azotyny, azotany, amoniak a także bakterie, które mogą pojawić się w wodzie z własnego ujęcia.

Filtry sedymentacyjne usuwają z wody wodociągowej zanieczyszczenia stałe, mechaniczne do 20 mikronów takie jak: piasek, muł, cząstki żelaza tzw – „rdzę” i inne osady. Filtry chronią także urządzenia znajdujące się w domu przed uszkodzeniami spowodowanymi w/w zanieczyszczeniami

Realizujemy usługi na terenie całego województwa mazowieckiego, w tym w Otwocku.

Dostęp do czystej wody pitnej w Twoim mieszkaniu w Mińsku Mazowieckim.

Uzyskaj szybko czystą wodę. Filtry do wody Mińsk Mazowiecki sprawią, że niezależnie od potrzeb Twojej rodziny, w Twoim kranie zawsze będzie dostępna czysta woda.

ODŻELAZIACZE Mińsk Mazowiecki

Odżelaziacze wody w Mińsku Mazowieckim, a inaczej filtry do odżelazania i odmanganiania wody przeznaczone są do uzdatniania wody studziennej dla domków jednorodzinnych, zakładów usługowych i produkcyjnych, bloków mieszkalnych, osiedlowych i wiejskich stacji uzdatniania wody.

Nasze odżelaziacze są dostosowane do wymagań i charakterystyki wód polskich. Nasza firma produkuje od podstaw odżelaziacze i zajmuje się ich montażem na wyznaczonym przez Klienta terenie. 

Nasze odżelaziacze są produkowane ze sprawdzonych i atestowanych materiałów. Są trwałe i w pełni spełnią wymogi, domku jednorodzinnego, osiedla mieszkaniowego czy nawet zakładu produkcyjnego.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem i montażem odżelaziacza wody, skontaktuj się z naszą firmą.

Filtry do wody Warszawa

Filtry sedymentacyjne oraz basenowe Mińsk Mazowiecki

Filtry do wody Warszawa

Produkujemy także wydajne filtry sedymentacyjne oraz basenowe, które w doskonały sposób zadbają o czystość wody w Państwa basenie. 

Woda w basenie kąpielowym musi być filtrowana już od momentu napełniania go, ponieważ bez tego procesu szybko stanie się mętna i brudna.

Ze względu na fakt iż podczas korzystania z basenu do wody dostają się różne zanieczyszczenia (włosy, tłuszcz, pot, skóra itp.), które stanowią doskonałą pożywkę dla drobnoustrojów wprowadziliśmy do naszej oferty handlowej nowoczesne filtry, które oczyszczają wodę znajdującą się w basenie w krótkim, zamkniętym obiegu. 

UZDATNIANIE WODY Mińsk Mazowiecki

Uzdatnianie wody to skomplikowany proces doprowadzenia zanieczyszczonej wody do stanu, pozwalającego na jej użytkowanie w konkretnym celu.

Substancje znajdujące się w wodzie to przede wszystkim związki pochodzenia naturalnego oraz substancje wprowadzone do wód wskutek działalności człowieka. Można więc zetknąć się z przekroczonymi normami żelaza, manganu, amoniaku czy azotanów. Uzdatnianie wody jest więc koniecznością. Biorąc pod uwagę fakt, iż woda jest czynnikiem o elementarnym znaczeniu nie tylko dla zdrowia i życia człowieka, ale też w jego działalności gospodarczej, stosuje się różne metody jej uzdatniania. Mają one na celu dostosowanie właściwości fizykochemicznych oraz bakteriologicznych wody do wymagań wynikających z jej przeznaczenia.

Analiza i badanie wody Mińsk Mazowiecki

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów wykonujemy fizykochemiczną oraz bakteriologiczną analizę wody, dzięki czemu możemy dobrać odpowiedni sposób uzdatniania wody dla danego przypadku. Pobór próby oraz badanie wody odbywa się w akredytowanym i spełniającym wymagania laboratorium.

Oczyszczanie wody Mińsk Mazowiecki

Analiza i badanie wody pozwala nam na dobranie odpowiedniej metody oczyszczania wody. Oczyszczanie wody odbywa się za pomocą jednego z podanych poniżej procesów:

  • zastosowanie filtrów mechanicznych, umożliwiających skuteczne oczyszczenie wody z ziaren piasku, zawiesin, rdzy oraz utlenionych związków żelaza.
  • odżelazianie i odmanganianie, mające na celu poprawę barwy, zapachu oraz stanu przejrzystości wody poprzez redukcję związków żelaza i manganu,
  • zmiękczanie wody, przeciwdziałające rozwojowi kamienia w urządzeniach pralniczych, grzewczych, sanitarnych oraz kuchennych – zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) oraz obowiązującymi normami (Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dn. 4 września 2000 r., Dz.U. nr 82, poz. 937) twardość ogólna wody do picia powinna wynosić 60-500 mg CaCO3/l,
  • eliminacja azotanów, których usuwanie z wody odbywa się na specjalnych, selektywnych żywicach jonowymiennych (anionitach), regenerowanych roztworem soli kuchennej (NaCl),
  • filtracja na węglu aktywnym, skutecznie usuwającą chlor i jego związki, a także zanieczyszczenia organiczne,
  • dezynfekcję przy pomocy promieniowania UV, pozwalającą uniknąć wprowadzania do wody środków chemicznych i nie zmieniając jej smaku oraz zapachu – ta metoda uzdatniania skutecznie niszczy wirusy, bakterie i inne chorobotwórcze drobnoustroje niosące zagrożenie dla zdrowia człowieka.
Filtry do wody Warszawa

Oprócz produkcji filtrów odżelaziających, odmanganiających, sedymentacyjnych oraz basenowych nasza firma zajmuje się sprzedażą innych urządzeń do uzdatniania wody.

W swojej ofercie handlowej posiadamy:

Kuchenne filtry wody
Domowe filtry wody
Wkłady filtrujące
Filtry kąpielowe oraz do AGD
Zmiękczacze wody
Odwrócona osmoza
Lampy UV