Filtry do Wody Ożarów Mazowiecki

Filtry do wody Warszawa

Produkowane przez nas filtry do wody Ożarów Mazowiecki
przeznaczone są do uzdatniania wody pobieranej zarówno z własnej studni głębinowej jak i z sieci wodociągowej.

Dzięki naszym filtrom odżelaziającym usuwamy z wody pochodzącej z własnego ujęcia głownie żelazo i mangan a dodatkowo azotyny, azotany, amoniak a także bakterie, które mogą pojawić się w wodzie z własnego ujęcia.

Filtry sedymentacyjne usuwają z wody wodociągowej zanieczyszczenia stałe, mechaniczne do 20 mikronów takie jak: piasek, muł, cząstki żelaza tzw – „rdzę” i inne osady. Filtry chronią także urządzenia znajdujące się w domu przed uszkodzeniami spowodowanymi w/w zanieczyszczeniami

Realizujemy usługi na terenie całego województwa mazowieckiego, w tym w Otwocku.

Dostęp do czystej wody pitnej w Twoim mieszkaniu w Ożarów Mazowiecki

Uzyskaj szybko czystą wodę. Filtry do wody Ożarów Mazowiecki
sprawią, że niezależnie od potrzeb Twojej rodziny, w Twoim kranie zawsze będzie dostępna czysta woda.

ODŻELAZIACZE Ożarów Mazowiecki

Odżelaziacze wody Ożarów Mazowiecki
a inaczej filtry do odżelazania i odmanganiania wody przeznaczone są do uzdatniania wody studziennej dla domków jednorodzinnych, zakładów usługowych i produkcyjnych, bloków mieszkalnych, osiedlowych i wiejskich stacji uzdatniania wody.

Nasze odżelaziacze są dostosowane do wymagań i charakterystyki wód polskich. Nasza firma produkuje od podstaw odżelaziacze i zajmuje się ich montażem na wyznaczonym przez Klienta terenie. 

Nasze odżelaziacze są produkowane ze sprawdzonych i atestowanych materiałów. Są trwałe i w pełni spełnią wymogi, domku jednorodzinnego, osiedla mieszkaniowego czy nawet zakładu produkcyjnego.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem i montażem odżelaziacza wody, skontaktuj się z naszą firmą.

Filtry do wody Warszawa

Filtry sedymentacyjne i basenowe Ożarów Mazowiecki

Filtry do wody Warszawa

Produkujemy także wydajne filtry sedymentacyjne oraz basenowe, które w doskonały sposób zadbają o czystość wody w Państwa basenie. 

Woda w basenie kąpielowym musi być filtrowana już od momentu napełniania go, ponieważ bez tego procesu szybko stanie się mętna i brudna.

Ze względu na fakt iż podczas korzystania z basenu do wody dostają się różne zanieczyszczenia (włosy, tłuszcz, pot, skóra itp.), które stanowią doskonałą pożywkę dla drobnoustrojów wprowadziliśmy do naszej oferty handlowej nowoczesne filtry, które oczyszczają wodę znajdującą się w basenie w krótkim, zamkniętym obiegu. 

UZDATNIANIE WODY Ożarów Mazowiecki

Uzdatnianie wody to główna działalność naszej firmy. Dbamy o to, aby w Twoim domu/mieszkaniu zawsze dostępna była czysta i zdrowa woda pitna. Uzdatnianie wody realizujemy w kilku etapach:

Analiza i badanie wody Ożarów Mazowiecki

W pierwszej kolejności dokonujemy profesjonalnej analizy i badania wody w specjalistycznym laboratorium. Ten proces pozwala nam na zidentyfikowanie zanieczyszczeń w obecnie płynącej w kranie wodzie i dostosowanie najlepszego wyjścia pozwalającego na oczyszczenie wody.

Oczyszczanie wody Ożarów Mazowiecki

Analiza i badanie wody pozwala nam na dobranie odpowiedniej metody oczyszczania wody. Oczyszczanie wody odbywa się za pomocą jednego z podanych poniżej procesów:

  • zastosowanie filtrów mechanicznych, umożliwiających skuteczne oczyszczenie wody z ziaren piasku, zawiesin, rdzy oraz utlenionych związków żelaza.
  • odżelazianie i odmanganianie, mające na celu poprawę barwy, zapachu oraz stanu przejrzystości wody poprzez redukcję związków żelaza i manganu,
  • zmiękczanie wody, przeciwdziałające rozwojowi kamienia w urządzeniach pralniczych, grzewczych, sanitarnych oraz kuchennych – zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) oraz obowiązującymi normami (Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dn. 4 września 2000 r., Dz.U. nr 82, poz. 937) twardość ogólna wody do picia powinna wynosić 60-500 mg CaCO3/l,
  • eliminacja azotanów, których usuwanie z wody odbywa się na specjalnych, selektywnych żywicach jonowymiennych (anionitach), regenerowanych roztworem soli kuchennej (NaCl),
  • filtracja na węglu aktywnym, skutecznie usuwającą chlor i jego związki, a także zanieczyszczenia organiczne,
  • dezynfekcję przy pomocy promieniowania UV, pozwalającą uniknąć wprowadzania do wody środków chemicznych i nie zmieniając jej smaku oraz zapachu – ta metoda uzdatniania skutecznie niszczy wirusy, bakterie i inne chorobotwórcze drobnoustroje niosące zagrożenie dla zdrowia człowieka,
Filtry do wody Warszawa

Oprócz produkcji filtrów odżelaziających, odmanganiających, sedymentacyjnych oraz basenowych nasza firma zajmuje się sprzedażą innych urządzeń do uzdatniania wody.

W swojej ofercie handlowej posiadamy:

Kuchenne filtry wody
Domowe filtry wody
Wkłady filtrujące
Filtry kąpielowe oraz do AGD
Zmiękczacze wody
Odwrócona osmoza
Lampy UV